En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Sertliğimi Koruyamıyorum Ne Yapmalıyım İlaç Adı Ve Markası

Sertliğimi Koruyamıyorum Ne Yapmalıyım İlaç Adı Ve Markası

Sertleşme Bozukluğu Kimlerde Görülür?

Sertleşme bozukluğu, erkeklerde cinsel ilişki sırasında penisin yeterli sertliğe ulaşamaması veya sertliğin korunamaması durumudur. Bu durum, her yaşta erkeklerde görülebilir, ancak yaşın ilerlemesiyle birlikte sıklığı artar. Stres, depresyon, anksiyete, obezite, diyabet, hipertansiyon, damar sertliği ve bazı nörolojik rahatsızlıklar gibi birçok faktör sertleşme bozukluğuna yol açabilir.

Sertliği Koruyucu İlaçları Kimler Kullanır?

Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, sertliği koruyucu ilaçları kullanabilirler. Bu ilaçlar, genellikle fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılır. Bu ilaçlar, cinsel uyarıldığında penise kan akışını artırarak sertleşme sağlar. Sertleşme sorunu yaşayan, doğal yollarla sertleşme sağlayamayan veya sertliği koruyamayan erkekler bu ilaçlardan fayda görebilir.

Sertleştirici İlaçları Nereden Satın Alırız?

Sertleştirici ilaçlar, genellikle doktor reçetesi ile temin edilir. Doktorunuz, sertleşme sorununuzun nedenini belirledikten sonra size uygun bir ilaç reçete edecektir. Eczanelerden veya çevrimiçi olarak, güvenilir ve lisanslı sitelerden bu ilaçları satın alabilirsiniz. Ancak, internetten satın alırken dikkat etmeniz gereken sahte ilaçlar konusunda dikkatli olmanız önemlidir. Güvenilir kaynaklardan aldığınızdan emin olun.

Sertleştirici İlaçlar Yan Etki Yapar mı?

Sertleştirici ilaçlar, genellikle iyi tolere edilen ilaçlardır. Ancak her ilaçta olduğu gibi, sertleştirici ilaçlar da yan etkilere neden olabilir. En sık görülen yan etkiler arasında baş ağrısı, yüz kızarması, hazımsızlık, burun tıkanıklığı ve görme değişiklikleri bulunur. Nadir durumlarda priapizm (ağrılı, uzun süreli ereksiyon) gibi ciddi yan etkiler ortaya çıkabilir. İlaçları kullanmadan önce doktorunuzla bu yan etkiler hakkında konuşmalı ve olası riskleri değerlendirmelisiniz.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp