En İyi Fiyat Garantisi

EN İYİ FİYAT
GARANTİSİ

Kapıda Ödeme Avantajı

KAPIDA ÖDEME
AVANTAJI

Orijinal Ürün Garantisi

ORİJİNAL ÜRÜN
GARANTİSİ

Orcafil 10 mg 4 Tablet

Orcafil 10 mg 4 Tablet

ORCAFİL 10 MG NEDİR NE İŞE YARAR?

Orcafil 10 mg, etken madde olarak tadalafil içeren bir ilaçtır. Cinsel sorunların tedavisinde kullanılan bir PDE5 inhibitörüdür. Kullanımı, erkeklerde sertleşme sorununu çözmek için tavsiye edilir. Orcafil, penisin kan damarlarının genişlemesini sağlayarak penise daha fazla kan akışını sağlar ve böylece ereksiyonun daha uzun süre sürmesine yardımcı olur.

Orcafil 10 MG Nasıl Kullanılır?

Orcafil 10 mg tabletler, ağız yoluyla alınır. Bir bardak su eşliğinde alınması önerilir. İlacın etkisini artırmak veya yan etkileri azaltmak için dozu değiştirmeyin. İlacın dozajı ve kullanım süresi, doktorunuz tarafından belirlenen talimatlara uygun olarak uygulanmalıdır. İlacı yemeklerden önce veya sonra almanın bir etkisi yoktur.

Orcafil Kaç saate kadar etkilidir?

Orcafil 10 mg'nin etkisi vücutta yaklaşık olarak 36 saat sürer. Bu süre boyunca cinsel uyarılma olduğunda ereksiyon elde etmek ve sürdürmek daha kolay olabilir. Ancak, ilacın etkisinin hemen ortaya çıkması için cinsel uyarıya ihtiyaç vardır. İlacın etkisi, kullanıcıya bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Alkol ile Orcafil Kullanılır mı?

Orcafil ile alkol kullanımı tavsiye edilmemektedir. Alkol, ilacın etkisini azaltabilir ve istenmeyen yan etkilere yol açabilir. Bu nedenle, Orcafil kullanırken alkollü içeceklerden kaçınılmalıdır.

Orcafil 10 Mg Satış

Orcafil 10 mg satın almak için bir reçeteye ihtiyaç vardır. İlacı eczanelerden veya güvenilir online sağlık platformlarından temin edebilirsiniz. Ancak, ilacı reçetesiz olarak satın almanız veya dozajda değişiklik yapmanız önerilmez. İlacı kullanmadan önce mutlaka bir sağlık uzmanına danışmalısınız.

Bu Ürün Hakkındaki Değerlendirmenizi Bizimle Paylaşın
Ad Soyad:
Yorum:
Değerlendirme (1-5):
Gizli Koli Seçeneği

Gizli ve Güvenli Paket / Dilerseniz Şeffaf Kargo Seçeneği

Bizden satın aldığınız her ürün Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında gönderili ve ek olarak bu gizliliği gizli paket ile gönderiyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli.

WhatsApp
WhatsApp